Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su ecosmile.lt slapukų politika.
susipažinau

MEDINIS ŠEPETĖLIS

3,77 EUR

Šepetėlio tipas: labai minkštas

Natūralaus bambuko dantų šepetėlis su anglies šereliais ir bambuko medienos rankenėle. Ypatingai tinka jautriems dantims bei dantenoms.

Šepetėlio šereliai prisotinti medžio anglimi, kuri suteikia natūralų antibakterinį efektą. Medžio anglies mišiniai plačiai naudojami medicinoje bei puikiai padeda išvalyti bei pabalinti dantis.

Šį dantų šepetėlį galima pakartotinai perdirbti, todėl jis neteršia gamtos.

Ypatingai tinka naudoti kartu su aktyvintos medžio anglies milteliais.

  • sepetukas_m2
37 Prekės

  • Esame sąžiningi ir teisingi. Esame sąžiningi sau, partneriams, pirkėjams. Laikomės žodžio. Esame sąžiningi ir teisingi. Esame sąžiningi sau, partneriams, pirkėjams. Laikomės žodžio.
  • Visada galvojame apie savo darbo naudą klientui. Dirbame taip, kad mūsų pirkėjai nuolat grįžtų ir dar atsivestų kitus. Visada galvojame apie savo darbo naudą klientui. Dirbame taip, kad mūsų pirkėjai nuolat grįžtų ir dar atsivestų kitus.
  • Esame mažiau kalbanti, daugiau dirbanti el. parduotuvė. Bendraujame aiškiai, atvirai ir paprastai. Esame vietoje nestovinti el. parduotuvė. Nuolat tobulėjame ir siekiame užsibrėžtos vizijos. Esame mažiau kalbanti, daugiau dirbanti el. parduotuvė. Bendraujame aiškiai, atvirai ir paprastai. Esame vietoje nestovinti el. parduotuvė. Nuolat tobulėjame ir siekiame užsibrėžtos vizijos.
sepetukas_m2
37 Prekės