Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su ecosmile.lt slapukų politika.
susipažinau

 

Mūsų kompanija

EcoSmile bendradarbiauja su išskirtine natūralių dantų pastų gamintoja ,,Red Seal" iš Naujosios Zelandijos. Šio prekės ženklo tikslas - teikti aukštos kokybės produktus už prieinamą kainą bei pagerinti jūsų sveikatą. Pasirinkdami šias dantų pastas, ne tik pajusite išskirtinį švaros efektą, bet ir naudosite natūralias priemones, kurios leis išlaikyti optimalią sveikatą ir gerovę. Dantų pastos gaminamos remiantis moksliniais tyrimais bei natūropatinėmis žiniomis, pakeičiant žalingus chemikalus ingredientais iš gamtos. Dantų šepetėliai taip pat turi būti individualūs kiekvienam žmogui, todėl pas mus rasite platų spektrą balinančių, jautrioms dantenoms, kelionėms bei vaikams skirtų dantų šepetėlių.

Misija

Padėti surasti pačias tinkamiausias dantų priežiūros priemones kiekvienam, besirūpinančiam burnos sveikata.

Vizija

Būti patikimu partneriu ieškantiems natūralių ir kokybiškų priemonių burnos higienos srityje. Yra daug prieštaringų nuomonių apie fluoro naudojimą. Mes suteikiame galimybę pasirinkti. ,,Red Seal" sukūrė dantų pastas, naudodami tik natūralius ingredientus. Sudedamosios dalys efektyviai valo dantų paviršių, balina dantų dėmes, nekenkia dantenoms bei palieka ilgai išliekantį kvapą ir švaros pojūtį.